Kroužky

Smysluplné aktivity, které děti baví a ještě k tomu rozvíjí tím správným směrem. Jsme pro to, aby si děti v předškolním věku vyzkoušely co nejvíce činností a samy se rozhodly, která z nich je ta pro ně ta pravá. Kroužky probíhají v malých skupinkách dětí s lektory, kteří pro daný kroužek umí nadchnout. Rádi vám poradíme, jaký kroužek vybrat, případně zodpovíme vaše dotazy – napište nám na office@epfamily.cz

Přihlásit se na kroužek

Cirkusová jóga pro děti a rodiče / úterý 10:00 – 11:00

Pro rodiče s dětmi od 1,5 do 3 let. Akrobatické cviky, parádní relaxace a hlavně: zase trochu jiné prohloubení vztahu rodič a dítě. Budeme cvičit, budeme se smát a budeme se hýbat tak, jak jste to možná ještě nezkoušeli. Na lekcích protáhneme celé naše tělo, čekají nás společné masáže, cviky vycházející z akrojógy a cirkusového řádění. Cena kroužku od února do konce května je 6 400 Kč/dítě

Zobrazit víc

English Time! / pondělí 17:00 – 18:00

Pro děti od 3 do 6 let. Lekce angličtiny se zvířecími kamarády z Anglie – Emma the Cat a Vincent the Dog. Děti spolu s novými kamarády objevují svět kolem sebe, společně si hrají, kreslí, tvoří, učí se říkanky a zpívají písničky v angličtině. Lekce jsou propojeny s tématem měsíce ve školce. Děti se naučí základní anglická slovíčka, jejich význam bez překladu a také základy anglické větné struktury. Lektorka Domi vede hravou formou a s radostí děti k tomu, aby měly rády angličtinu. Cena kroužku od února do konce května je 6 000 Kč/dítě

Zobrazit víc

Hudební a rytmické hrátky / čtvrtek 10:30 – 11:30

Pro rodiče s dětmi od 1,5 do 3 let. Kurz hudební přípravky vede děti interaktivní formou k radosti z hudby a poskytuje jim prostředky k svojení základních hudebních znalostí i muzikálního cítění. Výuka probíhá hravou formou, kdy lektorka Terka nabízí citlivý a respektující přístup k dětem zohledňující jejich individualitu. Lekce vedou dítě k rozvoji vnitřní kreativity a využívají dětské přirozené touhy po poznání. Terka v průběhu lekce spontánně reaguje na různé podněty skupiny i jednotlivců a snaží se jich pohotově využívat. Cena kroužku od února do konce května je 6 400 Kč/dítě

Zobrazit víc

Babyoga / středa 9:30 – 11:15

Babyoga pro rodiče a miminka od 7 týdnů do cca 3 měsíců (Jsem čerstvě na světě) a pro miminka do cca 4 měsíců (Už pasu koníky). Více informací a možnost rezervace kurzu na www.babyoga.cz

Zobrazit víc

Let’s play with English for the little ones with their parents / úterý 10:00 – 11:00

Hravá angličtina pro děti od dvou do čtyř let v doprovodu rodičů.

Zobrazit víc

Příměstské tábory

Na léto pro vás chystáme dobrodružství, která otevíráme pro děti od 4 až do 12 let. Každý týden nás čeká jiné tematické dobrodružství s odborným zaměřením na angličtinu, divadlo, kreativní tvorbu nebo hudbu. Během příměstských táborů trávíme co nejvíce času venku, děti hravě procvičují angličtinu s rodilými mluvčími a vyřádí se jak pohybově, tak kreativně. Děti fungují ve skupinkách, kde hlavním cílem je “one for all, all for one”, tedy jeden za všechny, všichni za jednoho. Vznikají také krásná nová přátelství. Přihlašování otevřeno!

 • The most Colorful Indian Village
  15.7.–19.7.2024
  Výtvarně kreativní tábor s angličtinou -> Děti poznají spoustu nových malířských technik, pracují s barvami a originálními materiály. Inspiraci vidíme všude kolem nás, stejně jako indiáni.
 • Summer School of Witchcraft and Magical Moments
  22.7–26.7.2024
  Anglický tábor -> Domi je naše lektorka oblíbeného kroužku English Time!, která si připravila týden plný hravé angličtiny. V kombinaci s naší “head English teacher” Anou z Makedonie umíchají lektvar, po kterém se z vašich dětí stanou nejenom malí kouzelníčci, ale také angličtináři.
 • Hudební pirátské dobrodružství
  29.7.–2.8.2024
  Hudební tábor -> Těšte se na poznávání hudebních nástrojů, zpívání a na závěrečné vystoupení. Prostor bude i na individuální lekce a poznávání talentů dětí. Zpívat si budou po cestě k nám i zpět a originální písničky se vám z hlavy jen tak nedostanou.
 • Cesta kolem světa s hudebnicí A-Molly
  5.8.–9.8.2024
  Hudební tábor -> Těšte se na poznávání hudebních nástrojů z celého světa. Chybět nebude zpívání originálních písniček a závěrečné vystoupení. Děti si budou zpívat po cestě k nám i zpět domů a písničky ze všech koutů světa se vám z hlavy jen tak nedostanou.
 • Celebration of animals all around the world
  12.8.–16.8.2024
  Anglický tábor -> Naše lektorky angličtiny Ana a Domi dětem představí faunu tak, že nebudete věřit vlastním uším, až vám o tom budou vyprávět! Děti se přenesou na kontinenty a poznají nové zvířecí kamarády, díky kterým si angličtinu zamilují – stejně jako my!
 • Z pohádky do pohádky
  19.8.–23.8.2024
  Herecký tábor -> Podíváme se do zákulisí divadla, vyzkoušíme si nejrůznější kostýmy a budeme tím, kým se nám zachce! Pro všechny kluky a holky, co jsou rádi středem pozornosti, ale také pro všechny, kteří chtějí zapracovat na tom nebát se být vidět.

Narozeninové oslavy

Uspořádejte u nás nezapomenutelnou oslavu až pro 15 kamarádů! Umíme zajistit i originální program nebo vám prostory pouze propůjčíme. Můžete využít venkovní hřiště nebo být uvnitř v jedné z našich herniček. Taková párty se bude vašemu oslavenci určitě líbit! Napište nám vaši představu, připojte své telefonní číslo a společně doladíme detaily.

Víkendové akce

Chystáme pro vás víkendová dobrodružství v našich prostorách se zajímavými hosty a aktivitami. Na pár hodin i na celý den pro děti od 2 až do 15 let. Přijďte nasát víkendovou atmosféru EP Family a dopřejte si pohodový víkendový čas pro sebe, zatímco děti budou sbírat nezapomenutelné zážitky a budovat nová přátelství.